Werenskiold, Erik (1855-1938)
Portrett av Ragnar Østberg

Kullstift på papir, lysmål
53x38
Signert og datert nede t.v.: E W 1926

Påtegnet nede t.v.: Ragnar Østberg.

Vurdering