Berg, Georg Backer (1900-1980)
Gårdsinteriør

Olje på lerret
75x95
Signert nede t.h.: G Backer Berg

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Baksiden av lerretet også bemalt med oppstilling med glass og pensler på bord.

Vurdering