Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Dagen etter, Grenen, Skagen

Olje på plate
21x34
Signert nede t.v.: C W Barth

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000–4 000