Hellesen, Lilla (1902-1963)
Til Olaf Bulls dikt "Metope" 1932

Radering, lysmål
46x60
Signert og datert nede t.h.: Lilla Hellesen 1932

Nummerert nede t.v.: 2/40. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 1 500–2 000