Hoff, Tor (1925-1976)
Ida med sjal 1959

Litografi, lysmål
60x44
Signert og datert nede t.h.: Hoff 59

Påtegnet nede t.h.: 1ste trykk av 50. Nummerert nede t.h.: 1/50. Påtegnet med tittel oppe t.v.

Vurdering
NOK 1 000–1 500