Gauguin, Paul René (1911-1976)
Marine I

Serigrafi, lysmål
35x34
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1971

Nummerert nede t.v.: 20/35. Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 1 500