Gauguin, Paul René (1911-1976)
Hane 1949

Litografi, lysmål
71x55
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1949

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.

Vurdering
NOK 1 500–2 000