Ukjent, kunstner
Havneparti med seilbåter 1919

Olje på lerret
Signert og datert nede t.v.: A. Bastien - 19.

Antagelig Alfred Bastien (1873-1955), belgisk kunstner.

Vurdering
NOK 5 000