Ukjent, kunstner
Seilskute og losbåt

Olje på lerret
28x43
Usignert

Angivelig Johan Nordhagen. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Tilhører Solveig. Solveigs. Johan Nordhagen.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 1 700