Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Brandvollsetra

Olje på plate
41x50
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Signert, datert 1940, og påtegnet med tittel på baksiden av platen: Brandvol - Setra.

Vurdering
NOK 4 000