Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Foss i sol

Olje på plate
40x50
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Signert, datert 1939 og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 3 000–4 000