Stixrud, Christoffer (1900-1968)
Stubrobekken

Olje på plate
24x31
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud

Signert, datert 1944, og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 1 000