Dahl, Christian Axel (Chrix) (1906-1994)
Paraden 1952

Litografi, lysmål
59x45
Signert og datert nede t.h.: Chrix Dahl 1952

Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 9/15. Påtegnet nede på arket: Prøvetrykk 1 état.

Vurdering