Christophersen, Arne
Trolldom 1984

Litografi, lysmål
59x65
Signert og datert nede t.h.: Arne Christophersen 84.

Påtegnet nede t.v.: E. T. Påtegnet med tittel, samt: "H. K." nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500