Indseth, Rolf Buchmann(1900-1951)
Mennesker på bro 1949

Olje på plate
46x61
Signert og datert nede t.h.: Rolf B Indseth 49.

Angivelig fra Akerselven.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 000