Indseth, Rolf Buchmann(1900-1951)
Fra Tøyenhagen 1948

Olje på plate
60x50
Signert og datert nede t.h.: Rolf B Indseth 48

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fra Töienhaven.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 3 000