Sørensen, Henrik (1882-1962)
Fjordlandskap 1930

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.v.: Henrik Sørensen 30

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Inga Gunnar. Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Inga & Gunnar Jacobson Henrik Sørensen.

Vurdering