Tangen, Olaf (1903-1997)
Blek skjærgårdssol Kragerø 1964

Olje på lerret
57x68
Signert og datert nede t.h.: -Tangen -64

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.

Vurdering