Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Ved solnedgang, sardinfiskere vender hjem

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x35
Signert nede t.h.: CWB

Påtegnet på baksiden av platen: Vid Solnedgang, hjemovervende (sic!) Sardinfiskere, Bretagne.

Vurdering