Munch-Auksjonen 2000

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Store Sal

Munch, Edvard (1863-1944)
Togrøyk (Jernbaneundergang)

Litografi
38x31,5
Signert med blyant nede t. h.: E Munch

Sch.nr. 485. MM G 419. Fra 1920. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000