Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Løsrivelse II

Litografi
57x85,7
Signert med blyant nede t. h.: Edv Munch Signert i steinen nede t.h.: E Munch 96

Sch. nr. 68. MM G 210. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.

Vurdering
NOK 400 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 520 000