Løsrivelse II
Litografi
57x85,7
Signert med blyant nede t. h.: Edv Munch Signert i steinen nede t.h.: E Munch 96
Sch. nr. 68. MM G 210. Fra 1896. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 520 000