Baker, Jan (1939-)
Madonna 1984

Serigrafi, ovalt, lysmål
52x42
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -84

Påtegnet nede t.v.: P.T. Nummerert nede t.v.: 1/8. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 1 500