Baker, Jan(1939-)
Morgenbruden 1986

Serigrafi, lysmål
47x62
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -86

Påtegnet nede t.v.: Særtrykk Håndkol./metallpreg. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 500

Tilslag NOK 1 300