Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Kveld Telemark 1979

Litografi, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Reidar Fritzvold -79.

Påtegnet nede t.v.: orig. lito. Nummerert nede t.v.: 99/193. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 1 000–1 500