Eggen, Annar (1897-1977)
Tofte på Dovre 1964

Olje på lerret
46x54
Signert, stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.h.: Tofte Dovre 64 Annar Eggen

Signert, påtegnet med tittel og datert 64 antagelig av kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering