Sømme, Jacob(1862-1940)
Bondepike 1888
Olje på lerret
75x55
Signert og datert nede t.v.: Jacob Sømme 88.
Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 33.
Vurdering
NOK 32 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Olje på lerret
75x55
Vurdering
NOK 32 000