Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Sømme, Jacob(1862-1940)
Bondepike 1888

Olje på lerret
75x55
Signert og datert nede t.v.: Jacob Sømme 88.

Kunstnernes Hus, Oslo 1962, kat.nr. 33.

Vurdering
NOK 32 000

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00