Aunvik, Jan(1948-2001)
Komposisjon med to figurer 1981
Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81
Vurdering
NOK 21 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00
Olje på lerret
80x104
Vurdering
NOK 21 000