Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Aunvik, Jan (1948-2001)
Komposisjon med to figurer 1981

Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 21 000