Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Høyfjell 1913
Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.
Påtegnet på baksiden: "Höifjeld" Th. Kittelsen. 1913.
Vurdering
NOK 21 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00