Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Casford, Michael (1940-2005)
Ryggvendt akt ved speil og hvit due på vagle

Olje på lerret
150x110
Signert nede t.h.: Michael Casford

Lerretet bemalt på baksiden med portrett.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 18 000