Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fru godseier Langaard til hest 1924

Olje på lerret
100x125
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -24

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Avbildet: Nils Messel: Ludvig Karsten 1995, s. 182.

UTSTILT:

Den frie Udstilling, København 1924.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 985 000