Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fru godseier Langaard til hest 1924
Olje på lerret
100x125
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -24
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Avbildet: Nils Messel: Ludvig Karsten 1995, s. 182.
Den frie Udstilling, København 1924.
Vurdering
NOK 985 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00