Hansteen, Nils(1855-1912)
Fiskevær 1879
Olje på lerret
100x190
Signert og datert nede t.v.: Hansteen München 1879
Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: Nils Hansteen München 1879. Nordischer Hafenplatz.
Vurdering
NOK 160 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00