Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fiskevær 1879

Olje på lerret
100x190
Signert og datert nede t.v.: Hansteen München 1879

Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: Nils Hansteen München 1879. Nordischer Hafenplatz.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 160 000