Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
To lekende gutter ved strand 1867

Olje på mahognyplate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 67.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering