Rasmussen, Anton(1842-1914)
To lekende gutter ved strand 1867
Olje på mahognyplate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 67.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på mahognyplate
39x52
Vurdering