Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Skogsstudie fra Eide 1868

Olje på papir, oppklebet på papp
41x34
Signert, utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold 1868

Antagelig signert av kunstneren og påtegnet med tittel på baksiden av platen: Skovstudie fra Eide af Askevold.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 18 000