Kavli, Arne(1878-1970)
Frukttre 1910
Olje på lerret
54x68
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -10
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
54x68
Vurdering