Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Frukttre 1910

Olje på lerret
54x68
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -10

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000