Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sommernatt

Pastell og akvarell på papir, lysmål
67x77
Signert nede t.v.: Th Holmboe.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000