Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Vinterlandskap, fra Stord 1890

Pastell, lysmål
44x66
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 90.

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00