Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Vinterlandskap, fra Stord 1890

Pastell, lysmål
44x66
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 90.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000