Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Modellen

Olje på plate
51x62
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: Modellen 1886.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00