Krohg, Christian(1852-1925)
Modellen
Olje på plate
51x62
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av platen: Modellen 1886.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på plate
51x62
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering