Sohlberg, Harald(1869-1935)
Solskinn (Nordre Langø) 1892
Olje på lerret
59x72
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Harald Sohlberg Kristiania 92. Påtegnet nede t.v.: "Solskin" erindring til min kjære søster Gyda fra maleren.
Oslo Kunstforening 1971, kat.nr. 16, med tittel: Solskinn (Nordre Langø).
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000