Frich, Joachim(1810-1858)
Til kirke 1846
Olje på lerret
27x31
Signert og datert nede t.h.: J Frich 1846
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Olje på lerret
27x31
Vurdering