Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Frich, Joachim (1810-1858)
Til kirke 1846

Olje på lerret
27x31
Signert og datert nede t.h.: J Frich 1846

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering