Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Pike med katt

Olje på lerret
71x60
Signert nede t.v.: BF

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 55 000