Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Pike med katt

Olje på lerret
71x60
Signert nede t.v.: BF

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000