Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Pike med katt
Olje på lerret
71x60
Signert nede t.v.: BF
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
71x60
Signert nede t.v.: BF
Vurdering