Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Artister

Olje på lerret
90x60
Signert nede t.h.: EHJ

Påtegnet med tittel, datert 1957 og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000