Sohlberg, Harald(1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften 1926
Radering, lysmål
35x50
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg. Signert og datert nede t.h.: Harald 1926
Påtegnet med tittel nede t.v. Stemplet i platen nede t.v.: NFfGK.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000