Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Badestrand, Rügen

Olje på lerret
61x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000