Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Høyfjell med to figurer på sti

Olje på lerret
50x80
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 17 500