Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Høyfjell med to figurer på sti

Olje på lerret
50x80
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500