Wentzel, Gustav(1859-1927)
Høyfjell med to figurer på sti
Olje på lerret
50x80
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
50x80
Vurdering