Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Schultz, Alexander (1901-1981)
Mann ved løe

Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: A. Schultz.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 73?.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000