Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Landskap med hvite hus 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000