Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Mæhle, Ole (1904-1990)
Vårkveld i hagen 1940

Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.v.: Ole Mæle 40

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vårkvell i haven".

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000