Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
Seilskuter og glitrende sjø 1893

Olje på lerret
73x127
Signert og datert nede t.v.: W Barth 93.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000