Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med robåt

Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000