Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Fiskerjente på strand 1883

Olje på lerret
151x85
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding München 1883-

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 125 000